Повернення та Обмін

Ваша Гарантія Інтернет-Магазину 3D Паркан™

Ваша задоволеність - наш пріоритет, тому ми гарантуємо повернення та обмін товарів належної якості згідно з усіма вимогами Закону «Про захист прав споживачів».

Ознайомтесь з нашими умовами нижче:

Термін повернення та обміну: У випадку, якщо ви не повністю задоволені отриманим товаром, ви можете повернути або обміняти його впродовж 14 днів з дати отримання. Зворотню доставку товарів можна здійснити за домовленістю з нашим менеджером.

Повернення товарів належної якості: Якщо ви бажаєте повернути товар належної якості, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном, зазначеним на сайті, та повідомте про своє бажання. При поверненні, будь ласка, переконайтесь, що товарна упаковка не пошкоджена, комплектація повна, товар не має механічних пошкоджень і слідів користування. Повернення здійснюється службою доставки "Нова Пошта", "Делівері", "САТ" і здійснюється за рахунок відправника.

Повернення коштів відбувається згідно угоди між вами та нами і може бути здійснене двома способами: переведення коштів на вашу банківську карту протягом 24 годин з моменту отримання повернутого товару або через систему післяплати "Нова Пошта".

Повернення товарів неналежної якості: Якщо ви отримали товар неналежної якості, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном, зазначеним на сайті, і ми допоможемо вам замінити товар або повернути кошти. Ви маєте право запросити знижку на такий товар у розмірі до 7%. Інформування про отримання товару неналежної якості повинно бути здійснене протягом 24 годин після отримання за допомогою телефонного дзвінка, електронної пошти або через мессенджер Viber, Telegram за номером +380972050010.

Зверніть увагу, що для заміни товару неналежної якості необхідно звернутися до нас упродовж перших 24 годин з моменту отримання.

Ви можете бути впевнені, що ми піклуємося про ваші права та готові допомогти вам з будь-якими питаннями повернення та обміну товарів. Дякуємо, що обрали 3D Паркан™!